Jeśli szukacie korepetytora, to poniższa lista z pewnością Wam w tym pomoże. Część osób już znacie z naszej strony.Częstochowa


Eryk Hajndrych


Eryk

kirschbaum82@hotmal.com
ehajndrych@japonia.org.pl
Doświadczony korepetytor, posiadacz certyfikatu znajomości języka japońskiego na poziomie najwyższym (1kyuu) oraz po pobycie w Japonii, oferuje korepetycje na wszystkich poziomach zaawansowania.

Dąbrowa Górnicza

Olga

Olga

olga2468@gmail.com Zapraszam na tanie korepetycje z języka japońskiego. Wiadomość kieruję szczególnie do osób, które dopiero zaczynają naukę tego języka. Udzielam lekcji na poziomie podstawowym i ponadpodstawowym. Posiadam różne materiały po angielsku, polsku jak i po japońsku. Zajęcia dostosowuję do potrzeb i zainteresowań ucznia. Byłam w Japonii kilkakrotnie, więc służę informacjami i anegdotkami o tym kraju. Serdecznie zapraszam!

Gdańsk

Linda

Linda

linda05@wp.pl

gg: 2722887

Witam!! こんにちは!

Jestem Native speakerem z języka japońskiego. 私は日本語のネイティブスピーカーです。Wychowywałam się w Japonii. W okresie liceum pracowałam m.in. ucząc języka japońskiego obcokrajowców z różnych krajów. Kilka lat uczyłam języka japońskiego w Tokyo oraz w szkołach językowych. Przygotowuje do egzaminów wstępnych na japonistykę jak również pomagam w wyjazdach do Japonii . Uczę zarówno dzieci jak i dorosłych. Posiadam Japanese Language Proficiency Test - zdany egzamin z 1-kyu(poziom najwyższy), certyfikat Business Japanese , certyfikat z kaligrafii (m.in. etegami, shuji itp), ukończone podyplomowe studia pedagogiczne ( dyplom i dokument potwierdzający posiadanie przygotowania pedagogicznego). Mam również 3 letnie doświadczenie pracy na stanowisku tłumacz w japońskiej firmie.
Nauczam w stylu japońskim – zależy mi aby uczniowie robili postępy tak, aby w krótkim czasie zauważyli rezultaty. Uczę na każdym poziomie – od początkujących do zaawansowanych, również słownictwa używanego w biznesie. Zajęcia odbywają się w Trójmieście. Wszystkich chętnych zapraszam na lekcje.


Eliza

Eliza

elizachan@interia.pl Sympatyczna i otwarta osóbka, ukończony 5 rok japonistyki (magisterka zaś jeszcze przede mną).
Doświadczona korepetytorka (od wiele lat udzielam prywatnych lekcji, pracowałam jako lektor w szkole językowej GINT ucząc japońskiego i angielskiego młodzież oraz dorosłych, a także byłam nauczycielką angielskiego w przedszkolu w Pekinie), mam wiele cierpliwości, z łatwością przekazuję wiedzę, bo w nauczanie wkładam wiele serca i entuzjazmu. Korzystam z różnych ksiażek (shokyuu nihongo, Genki, Minna no nihongo to tylko niektóre) i w dużej mierze korzystam z materiałów autorskich, które moi uczniowie zawsze bardzo chwalą.
Korepetycje dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Kraków


Paweł Dybała


Paweł

pawik_d@o2.pl Na co dzień tłumacz (mang, anime tudzież żywych ludzi), po piątym roku
japonistyki krakowskiej. Posiadacz państwowego certyfikatu języka japońskiego na poziomie najwyższym (1 kyuu).

Ma za sobą roczny pobyt w Sapporo (Uniwersytet Hokkaido) na stypendium naukowym japońskiego Ministerstwa Edukacji.

Współautor książki "Hokkaido - Japonia bez gejsz i samurajów".

Prywatnie - żonaty (gwarancja, że podrywać na japoński nie będzie), posiadacz PS2, ale na lekcjach się uczymy, nie ma bata!


jacek 木人 adamus


jacek

mokujin8@gmail.com Jestem studentem piątego roku na krakowskiej japonistyce (z pobytem w Japonii na koncie). Dysponuję bardzo dobrymi materiałami do nauki japońskiego na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym.
Posiadam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapewniam wysoką jakość usługi, niską cenę i przyjazną atmosferę.

Ostrowiec Św.


Akiko


Akiko

a.sobocinska@gmail.com Dzień dobry.
Chętnie opowiem Ci o Japonii, za którą tęsknię i nauczę Cię mojego pięknego języka. Rozmawiam także po polsku.

Poznań


Kaiou


kaiou

japanimg@interia.pl Czarna owca polskiej japonistyki.
Wychowanek UAM-u. Naucza, tłumaczy i się kłóci.
Dla leniwych uczniów okrutny, dla pilnych św. Mikołaj.

Kornel

Kornel

kornel24@vp.pl Obecnie student UAMu. Wcześniej również uczyłem się japońskiego. Mam dostęp do materiałów akademickich, jak również wielu innych książek. Kładę nacisk na praktyczną naukę języka. Jeśli szukasz lekcji w przyjemnej atmosferze w Poznaniu, zapraszam. Mogę również służyć pomocą z języka angielskiego. Mam zdany certyfikat IELTS (Academic) na poziomie 7.5 punkta. Od razu mówię, że chcę nauczyć tak, aby uczeń dobrze wszystko zrozumiał :)

Szczecin


Alicja Włodarz


alicja

alicja_wlodarz@yahoo.co.jp Japonistka, obecnie przebywa w Japonii na rocznym stypendium ufundowanym przez Japońskie Ministerstwo Edukacji.

Warszawa


Ryo Hiraga


Ryo

Małgorzata Citko lub Ryo Hiraga:

tel.: 503 090 017


mcitko@gmail.com
Witam wszystkich zainteresowanych nauką japońskiego!
Udzielę lekcji języka japońskiego na wszelkich poziomach zaawansowania (pismo, gramatyka, czytanie, mówienie). Możliwe również przygotowania do egzaminów na certyfikat znajomości języka japońskiego - Nihongo Noryoku Shiken, oraz zajęcia wyłącznie konwersacyjne.
Zajęcia odbywają się w Warszawie, Śródmieście.
Cena: do uzgodnienia z zależności od poziomu i trybu nauczania.

Anna Matuszczak

anna

aniamatuszczak@op.pl Absolwentka japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.
Doświadczenie z zakresu nauczania zdobywa ucząc japońskiego w szkole prywatnej oraz udzielając korepetycji.

Katarzyna Lamparska

kasia

Katarzyna_lamparska@yahoo.com Studentka V roku japonistyki na UW.
Swoje doświadczenie językowe i nauczycielskie zdobyła zarówno podczas studiów
(m.in. dając korepetycje i biorąc udział w różnych projektach jako tłumacz symultaniczny) jak i podczas rocznego pobytu stypendialnego
w Osace ucząc się na Osakagaikokugo daigaku. Korepetycji udziela w Warszawie i w Toruniu.

Marzena Karpińska

marzena

markar7@interia.pl Studentka japonistyki UW. Jej zainteresowania krążą wokół Kraju Kwitnącej Wiśni.

Miłka


Miłka

sacher69@wp.pl Jestem absolwentką japonistyki.
Chętnie udzielę korepetycji z języka japońskiego, na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym.